Оплачуйте балами свої покупки

Розраховуйтеся карткою Mastercard,
щоб сплатити наступну покупку балами.
1 гривня – 12,5 балів бонусного рахунку.

Детальніше

Як користуватися програмою

01Увімкніть оплату балами
для наступної покупки
в особистому кабінеті
02Розраховуйтеся карткою Mastercard за товари
чи послуги

З вашого карткового рахунку зніметься сума у гривні, як під час звичайної транзакції.

03Після перевірки кількості
балів на вашому рахунку
ми повернемо гроші вам
на картку

Це може зайняти деякий час.

Оплата балами доступна клієнтам таких банків

Калькулятор балів

Дізнайтеся скільки балів буде списано
з бонусного рахунку
за покупку. 1 гривня = 12,5 балам.

грн
=0

балів

Увімкніть оплату балами
для наступної покупки
в особистому кабінеті

до особистого кабінету

Скоро у нас з'явиться додаток,
з яким сплачувати за покупки балами буде ще зручніше.
Готуємо версії для Android та iOS.

Питання та відповіді

Що таке Оплата балами?

Оплата балами – це можливість розраховуватися балами в межах Програми винагород Mastercard. Скористатися нею можна в торгових точках по всьому світу, де приймають Mastercard, та в Інтернеті.

Як це працює?

Перевірте, чи бере ваша картка участь у Програмі винагород Mastercard та чи доступна опція Оплати балами для обраної картки. Перед тим як розраховуватися балами, необхідно увімкнути Оплату балами на обраній картці. Зараз це можна зробити лише на сайті Програми, згодом можна буде і у додатку.

Спочатку ви сплачуєте карткою повну суму покупки. Потім необхідна кількість балів для відшкодування витрат спишеться з балансу балів. Ви отримуєте заохочення у грошовому еквіваленті списаних балів за обмінним курсом, визначеним для вашої фінансової установи. Кількість повернутих коштів можна побачити в банківській виписці по картці.

За які покупки можна розраховуватися балами?

Детальна інформація про покупки, за які можна розрахуватися балами, розміщена у вашому персональному кабінеті Програми винагород Mastercard.

Оплата балами дає змогу обмінювати бали лише при здійсненні покупки в авторизованих продавців на суму, більше ніж 100 гривень або еквівалентну 100 гривням в іншій валюті. Обов’язкова умова — 300 або більше балів на вашому балансі.

Які картки можуть використовувати оплату балами?

Картки, що беруть участь у Програмі винагород Mastercard, та для яких доступна Оплата балами в персональному кабінеті.

Чи повинен я сплатити повну суму покупки, щоб використати бали?

Так. Ви сплачуєте карткою повну суму покупки, а потім відповідна кількість балів, необхідних для відшкодування витрат на покупку, списується з вашого балансу балів.

А якщо не вистачає балів на повну суму покупки?

Якщо ви не маєте достатньо балів на рахунку, щоб покрити повну вартість покупки, ви можете використати бали для часткової оплати. Але для цього на вашому рахунку має бути не менше 300 балів. З балансу спишеться уся доступна кількість балів, а на картку повернуться кошти. Ця сума грошей залежить від кількості накопичених вами балів у програмі. Ви можете скористатися Калькулятором на нашому сайті, щоб порахувати, скільки грошей вам повернуть за покупку.

Чи можу я використовувати бали, накопичені іншими картками в сім’ї?

Так. Для цього треба об’єднати картки в сім‘ю. Якщо вони вже об’єднані, то бали на вашій картці об’єднаються з балами на іншій зареєстрованій у програмі картці. Цей баланс балів можна використовувати при Оплаті балами, налаштувавши цю опцію для картки, для якої доступна Оплата балами.

Зауважте, що об‘єднатися в сім‘ю можливо лише для певних типів карток, залежно від умов кожної окремої програми.

Якщо я повертаю придбаний товар, мої бали повертаються?

Ні. Якщо ви повертаєте товар, який оплатили балами, то вони не повертаються. Однак сума, сплачена за товар, повертається згідно з умовами продавця.

Як гроші зараховуються на картку?

Коли ви оплатите карткою обраний товар, відповідна кількість балів спишеться з вашого балансу в особистому кабінеті. Після цього ви отримаєте на картку грошове заохочення.

На жаль, ми не можемо гарантувати, що ви побачите його у виписці за рахунком або отримаєте СМС про зарахування. Радимо отримати більше інформації від вашого банку.